health

اجلاس ملی سلامت مواد غذایی برگزار می‌شود

اجلاس ملی سلامت مواد غذایی برگزار می‌شود

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در print

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دبیرخانه اجلاس سلامت مواد غذایی، از فرآوری تا مصرف، در راستای سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در حوزه سلامت مواد غذایی و اصلاح و ترویج الگوی مصرف، مبتنی بر برنامه‌های راهبردی وزارت بهداشت، انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور» در نظر دارد نخستین همایش ملی “سلامت مواد غذایی، از فرآوری تا مصرف” را با مشارکت سازمان غذا و دارو، وزارت صمت، سازمان نظام پزشکی، شورای عالی سلامت، سازمان شیلات و شورای سیاستگذاری صدا و سیما، ۲۴ مهر ۱۴۰۰ همزمان با روز جهانی غذا در محل انستیتو تحقیقات و تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برگزار نماید.

  برای مطالعه بهترین مقالات در حوزه سلامت غذایی مجله سالوت را مطالعه کنید

همچنین در این همایش برای اولین بار “نشان ملی تغذیه” به تولید کنندگان و خدمات دهندگان و افراد شاخص و کارآمد در این حوزه بر اساس دستورالعمل مصوب شورای عالی انستیتو اعطا خواهد شد.

بر اساس تصمیم نهایی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور» و شورای سیاست گذاری نشان ملی تغذیه، مؤسسه فرهنگی و هنری «عصر گفتگوی قلم» به عنوان دبیرخانه اجرایی اجلاس ملی سلامت مواد غذایی، از فرآوری تا مصرف جهت پیگیری امور مربوط به ثبت نام و سایر امور اجرایی مربوط به این نشان ملی آغاز به کار کرد.

همین حالا با سس انبه سالوت بیشتر آشنا شوید.

ضوابط ثبت نام کنندگان جهت حضور در فرآیند ارزیابی نشان ملی تغذیه

۱- ثبت نام جهت حضور در فرآیند کارشناسی به تنهایی موجب اخذ نشان نمی‌گردد و ثبت نام کننده حتماً باید امتیازات و تأییدات کمیته علمی و ارزیابی را اخذ نماید.

۲- با توجه به اینکه محصولات تولیدی نیاز به تأییدات آزمایشگاهی دارند، هزینه‌های مربوطه طبق تعرفه آزمایشگاه مورد تأیید سازمان غذا و دارو، با ثبت نام کننده است.

مطالعه مقالات زیر را از دست ندهید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

به بالای صفحه بردن